Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

.

Vzdálená podpora f-com.cz

Prostřednictvím programu Teamviewer řešíme s našimi zákazníky nejen běžnou podporu při instalaci ovladačů, ale i zaškolování do obsluhy či asistenci při diagnostických procedůrách, které si zákazník netroufá poprvé uskutečnit bez naší pomoci. Nejčastěji pomáháme při výměně klíčů, kódování vstřikovačů či konfiguraci řídících jednotek BCM.

2 kroky, které Vás dělí od pomoci v reálném čase


Stáhněte si program a spusťte ho
Kliknutím na obrázek spustíte stahování programu Teamviewer:


Nebo můžete využít přímý odkaz ke stažení programu


Po stažení si program spusťte a vyplňte Vaše jméno. Vaše celé jméno (né přezdívka) je pro nás důležité, protože Vás program Teamviewer automaticky zařadí do našeho adresáře. V budoucnu Vás snadno identifikujeme a tím nám všem ušetříme čas.


Zavolejte na naší bezplatnou zákaznickou linku (+420) 800 66 44 66

Zavolejte na naší zákaznickou linku +420 800 66 44 66. Připomínáme, že bezplatné volání mohou využít i volající ze Slovenska.

Jakmile budeme připraveni se s Vámi spojit program Teamviewer Vás vyzve, abyste nám umožnili vzdálené ovládání. Pokud nekliknete na tlačítko povolit, není možné, abycho se k Vám připojili.

Aplikace Temaviewer je naprosto bezpečná. Využíváme plně licenovanou verzi, abychom Vám byli bliž. Více informací o programu Teamviewer naleznete na stránkách výrobce.