Top distributor výrobce Secons. Můžete se

Back to Top

Vážení obchodní přátelé,

dovolte abych Vám stručně představil naši společnost a internetový obchod f-com.cz. Společnost AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s.r.o. byla založena v roce 2011, jako navazující podnikatelský subjekt předešlé živnostenské činnosti v oboru prodeje diagnostické techniky. Naše společnost si vybudovala v oblasti prodeje diagnostické a měřící techniky stabilní pozici a dobré jméno na Českém i Evropském trhu. Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům se vždy snažíme poradit podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Internetový obchod f-com.cz vznikl s podporu společnosti Secons s.r.o..  Společnost SECONS, s. r. o., je český výrobce, který se věnuje vývoji hardware a software v oblasti automobilové diagnostiky. Společnost většinu své výroby exportuje do zahraničí, zejména Evropy či USA, ale i do exotických zemí, jako jsou Kajmanské ostrovy, Guatemala, Nový Zéland nebo Pákistán. Výrobky společnosti SECONS jsou téměř výhradně softwarové podoby a jsou určeny pro běžná PC včetně levných netbooků. Toto řešení se dlouhodobě ukázalo jako nejvýhodnější ve srovnání s ručními přístroji, kdy značnou část ceny tvoří samotný hardware.

V součané době jsme díky technické podpoře a úzké važbě na výrobce nejlepšícm distributorem v Čechách i na Slovenksu. Spolu s internetovými obchody f-com.cz a autodiagnostik.cz provozujeme pro naše zákazníky i související internetové projekty poprodejních služeb wiki.autodiagnostik.cz, blog.autodiagnostik.cz a bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66 (dostupnou i pro volající ze Slovenska). 

Veškeré námi nabízené produkty a služby jsou poskytovány v souladu s autorským právem. Neprodáváme plagiáty a neposkytujeme cracklý software. Čínské plagiáty automobilové diagnostiky umí dnes objednat a importovat do ČR opravdu každý. Český nezávislý servis se ve snaze ušetřit často přikloní k nákupu nejlevnější diagnostiky a tím nevědomky podporuje neseriózní prodejce, kteří pouze přeprodávají předražené čínské plagiáty, přitom krátí DPH a daň z příjmu a navíc distribuují "kradený" respektive nelicencovaný software. Je na každém z Vás, zda-li chcete podporovat tyto zloděje a zároveň stavět Vaše dobré služby pro Vaše zákazníky pouze na používání čínských klonů a tím riskovat možný postih. 

Mezi naše silné stránky patří praktické zkušenosti s nabízenou diagnostickou technikou a přímé vazby na jejich výrobce. Produkty, které naleznete v našem sortimentu jsme nejprve řádně otestovali, abychom poznali jejich funkčnost a kompatibilitu. Naše online projekty provozujeme na vlastní infrastruktuře, proto je můžeme neustále rozvíjet a dále zdokonalovat. Viz. např. projekty own-cloud.org, blog.autodiagnostik.cz, wiki.autodiagnostik.cz a na dalších pracujeme.

Obchodní vztahy s našimi zákazníky a obchodními partnery chráníme pojištěním právní ochrany u D.A.S pojišťovny a pojištěním podnikatelských rizik u pojišťovny UNIQA. 

Za společnost AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s.r.o.

Pavel KLOC
Prokurista společnosti